Moje pierwsze wręczanie nagrody

Posted on

Przepraszam, przepraszam Cię Wojciechu że tak długo na to czekałeś. moja wina, wiem. Mam nadzieję, że przeprosiny przyjęte, dziękuję.
Pierwszy raz miałem okazję wręczać taką statuetkę – czad! Poważnie, zastanawiam się czy ja się bardziej z tego cieszę czy laureaci. Kto był pierwszą osobą, której miałem zaszczyt ją wręczyć? Mój najlepszy przyjaciel – ks. Wojciech Koladyński. 

Stój! Wróć! Wszystko fajnie, tylko o jakiej statuetce mowa? Co roku organizowane w redakcji portalu chojna24.pl jest Osobwość i Wydarzenie Roku 20xx. Jeżeli nadal nie wiesz o co chodzi to zapraszam tutaj – Trwa głosowanie w plebiscycie Osobowość i Wydarzenie Roku. Z racji tego że pełnię obowiązki redaktora naczelnego tego portalu, moim zadaniem było wręczenie nagrody zwycięzcom i przeprowadzenie z nimi wywiadów. Widząc ich uśmiech na twarzach – bezcenne. Druga statuetka, Wydarzenie Roku 2016 powędrowała dla Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju – Wycieczka Rowerowa dzieci z tej placówki. (Wyprawa Rowerowa dzieci Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju Wydarzeniem Roku 2016)

Przed wręczeniem statuetki dla Wojciecha, mieliśmy z Mateuszem jechać do Trzcińska. Więc wpadliśmy do redakcji po sprzęt. Telefon. Impreza Odwołana. I teraz kurde czekaj 4 godziny. Pytanie – iść do domu czy czekać? Wybraliśmy to drugie. Obejrzeliśmy film, na spokojnie się przygotowaliśmy. Efekt? Podobno jeden z najlepszych wywiadów. Pytanie, dlaczego? Pewnie to zasługa samego księdza. Nawet gdyby on sam występował to byłby to najlepszy materiał. Ale cieszę się, bo oglądalność to to ma, nie tylko w Chojnie i okolicach ale w całym kraju. Dlaczego? bo Wojciech ma takie znajomości i jest lubiany… bardzo lubiany. Może dlatego został Osobowością Roku.

Jak trwały nagrania? Nie mam co się rozpisywać bo macie podane w materiałach filmowych. Na górze gotowy wywiad a na dole Kilkanaście minut przed wywiadem. Tak, kilkanaście, co z tego, że czekali 4 godziny na laureata. Mogli wówczas wszystko przygotować. Po co? Ale przynajmniej było pięknie.

Jeżeli się nudzicie, to oglądajcie. Jak się nie nudzicie – to też możecie oglądać, albo słuchać.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *