New Life’m – Przemień mój czas feat.Emilka [aktualizacja]

Posted on

“Ten cover opublikowałem 21 lutego 2015 roku. Czyli za niecałe dwa miesiące miną dwa lata. Teraz zdaję sobie sprawę jak ten czas szybko płynie … aż za szybko.” Ale to pięknie napisałem. Teraz drodzy Państwo otrzymujecie aktualizację tego wpisu. Przez przypadek znalazłem zdjęcia z tego koncertu co graliśmy i dzięki któremu wyszedł ten cover. 

Razu pewnego odezwał się do mnie ks. Wojciech Koladyński wraz z Emilką o wykonanie pewnego utworu na konkurs pieśni religijnej, czy jakoś tak. W sumie nazwy to już nie pamiętam. Długo się nie zastanawiając i twierdząc, że może być fajna przygoda powiedziałem skromne “tak”. Pokazali mi utwór, który słyszałem pierwszy raz … chyba, kurde nie pamiętam takich szczegółów ale to nie ważne. Wszystko i tak macie napisane w publikacji z 1 stycznia więc nie ma co tu się dużo rozpisywać (New Life’m – Przemień mój czas)

Tutaj publikuję materiały, które de facto nie publikowałem wcześniej. Filmik z pociągu i foty. Zastanawiam się jedynie, dlaczego nie zrobiłem tego od razu?

Emilce jeszcze raz gratuluję odebrania wyróżnienia, nagrody. Pani z TVP za nagranie dźwięku, Wojtkowi za wideo ale przede wszystkim za niezapomniane chwile. Było mega! Do tej pory w głowie mam miny ludzi ciuchciajce gdy zaczęliśmy ćwiczyć – bezcenne.

 

 

 

 

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *