7 lat chojna24.pl

Posted on

Przez kilka minut zastanawiałem się jak zacząć ten temat. W sumie wystarczy napisać “zapraszam do oglądania”. Materiał trwa lekko ponad godzinę, w nim dowiecie się nie tylko z kim współpracujemy ale również jak wygląda nasza praca od zaplecza, zobaczycie twarze portalu chojna24, usłyszycie jak każdy z nas dostał się do tak wielkiego projektu oraz czym jest dla nas ten portal.

Nasz portal od środka, o historii i pracy – 7 lat chojna24.pl

16 października 2009 roku o godzinie 16:35 pojawił się pierwszy post na portalu chojna24.pl, tak zaczęła się historia najpopularniejszego serwisu informacyjnego w powiecie gryfińskim.

-” Przede wszystkim dziękuje naszym czytelnikom, którzy codziennie odwiedzają nasz portal, reagują i wysyłają informację, dzięki nim możemy przekazać informację dalej” – tymi słowami rozpoczyna pełnometrażowy film przygotowany przez nasz zespół z okazji urodzin.

Twórcą serwisu jest Paweł Sławiński, logo portalu, które po lekkich zmianach funkcjonuje do dziś jest autorstwa Mariusza Kupczyka.

W filmie o pracy reporterskiej oraz współpracy z naszym portalem opowiadają: Dariusz Baranik – prezenter programu informacyjnego Kronika w TVP3 Szczecin, prezenterka Karolina Holka, kierownik redakcji informacji w TVP3 Szczecin – Krzysztof Brylowski, zastępca kierownika Newsroomu w Radiu Szczecin Michał Elmerych, Kamil Nieradka z redakcji informacji Radia Szczecin, Michał Król z redakcji online Radia Szczecin, Tomasz Kuczyński i Krzysztof Jaz z Głosu Szczecińskiego oraz Anna Pawlak z Polsat News i Tomasz Gontarz z Telewizji Superstacja. Początki w redakcji portalu chojna24.pl wspominają również nasi dziennikarze i fotoreporterzy, między innymi Cezary Kujawski, Mateusz Dominiak, Józef Misiun, Andrzej Krywalewicz, Mateusz Szelążek, Dorota Nowak oraz Przemysław Kaweński  i  Paweł Sławiński. którzy  odpowiedzialni są za montaż filmu. 

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *