Konkurs – do wygrania film oraz płyta zespołu stronaB

Posted on

Po premierze telewizyjnej przyszedł czas na to aby film “Zesłanie” ukazał się na płycie DVD. Po co oglądać go na internetach, skoro można tak jak kiedyś. W końcu to co “kiedyś” to fajne. Po za tym pudełko ładnie się prezentuje na półce … przynajmniej będzie, jeżeli oczywiście je zdobędziesz. 

Materiał zza kulis powstał … bo w sumie uznałem, że fajnie byłoby zrobić coś takiego i pokazać wam, pracę na planie Dodatkowo, chciałem wykorzystać materiał, który nagrywany był dla Radia Szczecin a dokładniej do programu “Świat jest piękny”. W końcu moja twarz … sory, mój głos, pojawił się w innych mediach z tematem pozytywnym.

Dawidzie, z tego miejsca (jeżeli oczywiście to czytasz) chciałbym Cię przeprosić za wpadkę w tych pierwszych minutach. Czyli w przywitaniu. Prawdopodobnie chciałem … no właśnie, w zasadzie to nie wiem co ja chciałem i przedobrzyłem. Zdarza się każdemu.

Relacja dla szczecińskiej rozgłośni odbywała się głównie z Centrum Kultury w Chojnie. Ja poprosiłem Dawida, abyśmy nagrali to pod redakcją naszego portalu. Jednym z głównych powodów było to, że chcieliśmy też nagrać to z materiałem wideo, co za tym idzie, potrzebowaliśmy Snajpiego, naszego operatora. Dlaczego nie mogliśmy tego zrobić pod ratuszem? Bo tak się złożyło, że tylko nasza dwójka była w biurze i ktoś musiał tam siedzieć.

Rozmowa przed audycją i czas wchodzić na antenę. No dobra, może jeszcze nie na antenę ale przycisk “rec” został załączony. Był to kolejny punkt w moim życiu, z którego jestem naprawdę szczęśliwy. Nie chodzi tylko o to, że mogłem się wypowiedzieć ale przede wszystkim jestem mega dumny z naszego dzieła. Zrobiliśmy coś niebywałego. Może niektórym to się nie będzie podobać, nie porwie ich ten film ale wiem, że włożyliśmy w to serce. W przeciągu miesiąca, o filmie mówiono w Radiu Szczecin oraz został puszczony dwa razy na antenie telewizji Republika. Nieziemskie uczucie.

W poniższym materiale załączone są również obrazki, których nie użyliśmy podczas filmu. W niektórych wystarczyło pewnie wyciszyć dźwięk, poucinać niepotrzebne sekundy itd. aby mieć “coś” do produkcji. My jednak nie zdecydowaliśmy się na nie. Z prostego powodu. Podczas nagrań, kręciliśmy kilka dubli z kilkoma osobami. Później, podczas montażu, mieliśmy większy wybór co nam się bardziej podoba. Tym samym, nie musieliśmy się martwić, że jakąś scenę mogliśmy nagrać lepiej. Powód kolejny, niczego nam nie zabrakło. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Teraz do rzeczy: portal informacyjny chojna24.pl zorganizowała konkurs w którym do wygrania jest płyta z filmem oraz płyta zespołu stronaB. Wystarczy, że przejdziesz do artykułu Konkurs dla czytelników – wygraj film “Zesłanie” na DVD i płytę zespołu stronaB. Tam dowiesz się znacznie więcej. Powodzenia.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *