Wydarzenia Tygodnia [vlog #15]

Posted on

Bez wątpienia, od kiedy tylko pracuję w portalu chojna24.pl, zrealizowałem wiele wspaniałych projektów. Między innymi na listę wpisuję film dokumentalny “Zesłanie”, który ukazał się w dwóch częściach. 

Jednak tu nie o tym. Wydarzenia Tygodnia to mój autorski program. Tak, dobrze przeczytałeś. Chciałem stworzyć już go dawno. Jednak nigdy nie było na to czasu ani konkretnego pomysłu. W końcu dzień publikacji takich materiałów też ma znaczenie. Poniedziałek? Wtorek? każdy dzień miał swoje wytłumaczenie. Wygrał piątek. Z jednej strony rozwiązanie zajebiste z drugiej … weekend rozpoczynałem później niż się spodziewałem.

Pierwsze wydania prowadził Paweł Sławiński. Dzięki temu, ludzie nie mieli mnie dosyć. W końcu pokazywałem się z kamerami na ulicach miast. Gdybym dodatkowo zaczął prowadzić serwis … no nie było by to przyjemne dla naszych czytelników. Po jakimś czasie doszła Dorota Nowak. Głos niesamowity, spokojny i hipnotyzujący. Montując jej materiały wiedziałem, że zmiana prowadzącego na płeć piękną zostanie szybko zaakceptowana. Od czego zależało kto poprowadzi wydanie? W głównej mierze chyba od “czy mi się chce”. Później wchodził element “czasu” i “ale ja byłem/byłam tydzień temu”. Dlatego też bagatelizując wasze domysły … naprawdę rzadko kiedy wszystko robione było z wcześniej zaplanowanym działaniem.

 

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *